୨୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୭ ସୁଦ୍ଧା ମୋଟ ୧୦୫୨ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରୁ ୫୦୮୭୮ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗୃହୀତ। ରକ୍ତଦାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଭାବେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ ଲଗାତାର ୧୧ ଥର ପୁରସ୍କୃତ। ସମସ୍ତ ରକ୍ତଦାତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ।

Back

   
୧୮ ଅଗଷ୍ଟରେ ରାଜ୍ୟବ୍ୟପୀ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର
‘ଆମ ରାଜ୍ୟରେ ରକ୍ତର ଅଭାବରେ କାହାକୁ ମରିବାକୁ ଦେବା ନାହିଁ’ର ସଂକଳ୍ପ ନେଇ ସମ୍ବାଦ ଓ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ତରଫରୁ ଆସନ୍ତା ଅଗଷ୍ଟ ୧୮ ତାରିଖ ଦିନ ‘ଯୁବ ସ୍ବାଭିମାନ ଦିବସ’ ପାଳିତ ହେଉଛି୤ ଏହି ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାର ସମସ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ତଥା ପ୍ରମୁଖ ସହରରେ ସକାଳ ୮ ଘଟିକା ଠାରୁ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଛି୤ ଭାରତୀୟ ରେଡ଼କ୍ରସ୍, ରାଜ୍ୟ ରକ୍ତ ସଂଚାଳନା ପରିଷଦ ଓ ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାର ରକ୍ତଭଣ୍ଡାର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଏହି ଶିବିରଗୁଡ଼ିକ ପରିଚାଳିତ ହେବ୤ ଶିବିରମାନଙ୍କରେ ଜନସାଧାରଣ ବହୁ ସଂଖ୍ୟାରେ ଯୋଗଦେଇ ରକ୍ତଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ସମ୍ବାଦ ଓ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ତରଫରୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଉଛି୤ ଶିବିର ଗୁଡ଼ିକର ସ୍ଥାନ: କୋରାପୁଟ- ମିଶନ ଶକ୍ତି କନଫରେନସ ହଲ୍, ବୈପାରିଗୁଡ଼ା, ମହାଦେଈପୁଟ ପଞ୍ଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ନବରଙ୍ଗପୁର-ରାଜୀବଗାନ୍ଧୀ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ, ମଦେଗାଁ, କୋଷଗୁମୁଡ଼ା, ମାଲକାନାଗିରି- ସହିଦ ଗୋପୀ ପୂଜାରୀ କ୍ଳବ୍, ବାଲିମେଳା, ରାୟଗଡ଼ା- ଜି.ଆଇ.ଏସ୍.ଟି. ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ଗଞ୍ଜାମ- ପୋଲସରା ଏନ୍.ଏ.ସି. କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ, ବ୍ରହ୍ମପୁର- ବ୍ରହ୍ମପୁର ସମ୍ବାଦ ଅଫିସ୍, ଭଞ୍ଜନଗର- ବିଜୁ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ, ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ, ବନଦେବୀ ଆଇ.ଟି.ଆଇ., କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର, କନ୍ଧମାଳ- ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର, ଖଜୁରିପଡ଼ା, ବନବାସୀ ସେବା ସମିତି, କଟକ- ସମ୍ବାଦ ଅଫିସ୍, କଟକ, ଯାଚକେଶ୍ବର ୟୁଥ୍ କ୍ଳବ୍, ଗାନ୍ଧିପଲ୍ଲୀ, ଏକବେରୁଆଁ ହାଇସ୍କୁଲ୍, ନିଆଳି, ଜଗତସିଂହପୁର-ଶିରିଡ଼ି ସାଇ ମନ୍ଦିର, ଗୋପାଳସାଗର, ଯାଜପୁର-ଏନ୍.ସି. କଲେଜ୍, ଯାଜପୁର ଟାଉନ୍, କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା-କଳାବୁଦା ପଞ୍ଚାୟତ ଅଫିସ୍, ଗରଦପୁର, ବିଜୟାନନ୍ଦ ଯୁବ ପରିଷଦ, ଗୋପୀନାଥପୁର, ପାଗା, ଅନୁଗୁଳ- ଅନୁଗୁଳ ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର, ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଗୃହ, ତାଳଚେର, ତାରିଣୀ ହିରୋହୋଣ୍ଡା ସୋ ରୁମ୍ (ବାଇପାସ୍), ଚାଳଚେର, ଢେଙ୍କାନାଳ- ଡି.ଆଇ.ଇ.ଟି. ପରିସର, କେନ୍ଦୁଝର- ରିକ୍ରେସନ୍ କ୍ଳବ୍, କଳିଙ୍ଗ, ବଡ଼ବିଲ, ଆନନ୍ଦପୁର- ପରମାନନ୍ଦ ଆଇ.ଟି.ସି., ସିନେମାହଲ୍ ଛକ, ଫକିରପୁର, ଆନନ୍ଦପୁର, ବାଲେଶ୍ବର- ଭୀମପୁରା ଏମ୍.ଇ. ସ୍କୁଲ୍, ଭୀମପୁରା, ଭଦ୍ରକ- ରାଜୀବ ସେବା କେନ୍ଦ୍ର, ଗେଲପୁର, ମୟୂରଭଂଜ- ବାରିପଦା ଆଇ.ଟି.ଆଇ., ବାରିପଦା, ରାଇରଂଗପୁର- ଶ୍ରୀ ଦୁର୍ଗା ହୋଟେଲ, ଦୁବାଡ଼ିଆ, ଯଶିପୁର, ଉପଖଣ୍ଡ ଚିକିତ୍ସାଳୟ, ରାଇରଂଗପୁର, ସମ୍ବଲପୁର- ସମ୍ବାଦ ଭବନ, ସାକ୍ଷୀପଡ଼ା, ଭୂଷଣ ପାୱାର ପ୍ଳାଣ୍ଟ, ଥେଲକୁଲି, ସମ୍ବଲପୁର ପ୍ରେସ୍ କ୍ଳବ୍, ଅଇଁଠାପାଲି, ସମ୍ବଲପୁର ନର୍ସିଂ କଲେଜ୍, ଧନୁପାଲି, ବୋମାଲୋଇ ଆରିଆନ୍ ଇସ୍ପାତ୍, ସମ୍ବଲପୁର, ସାନପୁର- ଅଗ୍ରସେନ ଭବନ(ମାରୁୱାଡ଼ି ଧର୍ମଶାଳା), ଭଗବତୀ ପ୍ଲଟ୍, ବଡ଼ବଜାର, କଳାହାଣ୍ଡି- କୃଷି ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟ, ଭବାନୀପାଟଣା, ବରଗଡ଼-ପୁରୋହିତ ଭବନ, ବରଗଡ଼, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା-ଓ.ଏସ୍.ଏ.ପି. ବାଟାଲିୟନ୍, ଝାରସୁଗୁଡ଼ା, ନୂଆପଡ଼ା- ମୃତ୍ତିକା ସଂରକ୍ଷଣ ତାଲିମ୍ ଗୃହ, ନୂଆପଡ଼ା, ଦେବଗଡ଼- ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ରକ୍ତଭଣ୍ଡାର, ଦେବଗଡ଼, ବଲାଙ୍ଗୀର- କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ, ବଲାଙ୍ଗୀର, ବୌଦ୍ଧ- ଟାଉନ୍ ହଲ୍, ବୌଦ୍ଧ, ପୁରୀ- ବିହାର ଅତିଥି ଭବନ, ଗୁରୁ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ରୋଡ଼୍, ପୁରୀ, ନୟାଗଡ଼- ନୟାଗଡ଼ ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା- କମ୍ୟୁନିଟି ହଲ୍, ଖୋର୍ଦ୍ଧା, ଭୁବନେଶ୍ବର- ଉଇନର୍ସ ଆସୋସିଏସନ୍, ସହିଦ ନଗର, ସଲିଡ୍ ହେଲଥ ଜିମ୍, ଫରେଷ୍ଟ ପାର୍କ, ରାଉରକେଲା- ଡାମିଟସ ଜଗଦା, ରାଉରକେଲା, ରିମସ୍ ଗୋପବନ୍ଧୁ ନଗର, ଛେଣ୍ଡ୍ କଲୋନୀ, ରାଉରକେଲା-୧୫, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼- ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ସ୍କୁଲ୍, କିରେଇ୤
ସତ୍ବ ଅଧିକାର © ୨୦୧୬, ଆମ ଓଡ଼ିଶା   ଗୁରୁତ୍ବପୁର୍ଣ୍ଣ ୱବସାଇଟ୍   |   ଘୋଷଣାନାମା  |   ସର୍ତ୍ତାବଳୀ   |   ଲଗ୍‌ଇନ୍
ୱେବସାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଓ ପରିଚାଳନା : ବାଟୋଇ ସିଷ୍ଟ୍ମସ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍   |