୨୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୭ ସୁଦ୍ଧା ମୋଟ ୧୦୫୨ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରୁ ୫୦୮୭୮ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗୃହୀତ। ରକ୍ତଦାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଭାବେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ ଲଗାତାର ୧୧ ଥର ପୁରସ୍କୃତ। ସମସ୍ତ ରକ୍ତଦାତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ।

Back

   
ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ୱେବ୍ସାଇଟ୍ ଲୋକାର୍ପିତ ଭୁବନେଶ୍ବର, ୧୮/୮:
ଯୁବ ସ୍ବାଭିମାନ ଦିବସ ପାଳନ ଅବସରରେ ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନିଜସ୍ବ ୱେବ୍ସାଇଟ୍ କୁ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ସୁଦର୍ଶନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଲୋକାର୍ପିତ କରିଛନ୍ତି ୤ ଆଜି ଆମ ଓଡିଶା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଇଡ୍କଲ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟଠାରେ ଯୁବ ସ୍ବାଭିମାନ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଥିଲା ୤ ଏଥିରେ ବାଲୁକା ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗେଦଇ କହିଲେ ଯେ ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ଓଡିଆ ସ୍ବାଭିମାନର ପ୍ରତୀକ ୤ ରକ୍ତଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହେଉ, ଭାଷାଜ୍ଞାନ ଅଭିଯାନ ହେଉ ଅଥବା ମତଦାନ ଅଭିଯାନ, ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହି ସମସ୍ତ ଅଭିଯାନରେ ବିଶେଷ ଭାବେ ଯୁବଶକ୍ତିକୁ ସାମିଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କୁ ସ୍ବାଭିମାନର ସହ ବଞ୍ଚିବାର କଳା ଶିଖାଇଛନ୍ତି ୤ ବର୍ତ୍ତମାନ www.soumyapatnaik.in ୱେବ୍ସାଇଟ୍ ଉନ୍ମୋଚିତ ହେବା ଫଳରେ ଦେଶରେ ଓ ଦେଶ ବାହାରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ଓଡିଆ ଏବଂ ଅଣଓଡିଆ ଲୋକେ ସୌମ୍ୟବାବୁଙ୍କୁ ଜାଣିବାରେ ଆଉ ଏକ ମାଧ୍ୟମ ପାଇପାରିବେ ବୋଲି ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଥିଲେ ୤ ଏହି ଯୁବ ସ୍ବାଭିମାନ ସମାରୋହରେ ଉଦ୍ବୋଧନ ଦେଇ ‘ସମ୍ବାଦ’ ର ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ କହିଲେ, ଭାଷାଜ୍ଞାନ, ମତଦାନ ଓ ରକ୍ତଦାନକୁ ନେଇ ଯେଉଁ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ସମବାହୁ ତ୍ରିଭୁଜ ତିଆରି ହୋଇଛି, ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତନର ପଥକୁ ଉନ୍ମୁକ୍ତ କରିବ ୤ ଏହି ଅବସରରେ ଶ୍ରୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରୁ ଆସିଥିବା ଯୁବଗୋଷ୍ଠୀଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ ୤ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ବିକ୍ରମ ନାୟକ ସୌମ୍ୟରଞନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ସ୍ବାଗତ କରିଥିବା ବେଳେ ଜୟଶ୍ରୀ ମହାନ୍ତି ଉନ୍ନୋଚିତ ୱେବ୍ସାଇଟ୍ ଉପରେ ସବିଶଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ୤ ଏହି ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟର ପ୍ରାୟ ୮୦ ଜଣ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା ୤ ଶେଷରେ ମଧୁସୂଦନ ଦାସ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ ୤
ସତ୍ବ ଅଧିକାର © ୨୦୧୬, ଆମ ଓଡ଼ିଶା   ଗୁରୁତ୍ବପୁର୍ଣ୍ଣ ୱବସାଇଟ୍   |   ଘୋଷଣାନାମା  |   ସର୍ତ୍ତାବଳୀ   |   ଲଗ୍‌ଇନ୍
ୱେବସାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଓ ପରିଚାଳନା : ବାଟୋଇ ସିଷ୍ଟ୍ମସ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍   |