୨୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୧୭ ସୁଦ୍ଧା ମୋଟ ୧୦୫୨ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିରରୁ ୫୦୮୭୮ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗୃହୀତ। ରକ୍ତଦାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆମ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଚ୍ଛାସେବୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ଭାବେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ ଲଗାତାର ୧୧ ଥର ପୁରସ୍କୃତ। ସମସ୍ତ ରକ୍ତଦାତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ।

Back

   
କେଶୁରା ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କଲୋନିରୁ ୧୧୦ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ à­¤ Download  
କେଶୁରା ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କଲୋନିରୁ ୧୧୦ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ ୤ ରାଜଧାନୀ ଉପକଣ୍ଠସ୍ଥ କେଶୁରା ଠାରେ ଥିବା ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ କଲୋନିରେ ଆଜି ଏକ ରକ୍ତଦାନ ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା୤ ‘ଆମ ଓଡ଼ିଶା’, ଦେବାଶ୍ରମ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍ ଓନରସ୍ ୱେଲଫେୟାର ସୋସାଇଟ୍, ଦେବାଶ୍ରମ ସ୍ପୋର୍ଟସ କ୍ଲବ ଓ ଦେବାଶ୍ରମ କଲଚରାଲ କ୍ଲବର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ଏହି ଶିବିରରୁ ୧୧୦ ୟୁନିଟ୍ ରକ୍ତ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଥିଲା ୤ ରକ୍ତଦାନ ପାଇଁ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଓ ନିକଟସ୍ଥ ଆଇଆଇଟି ହଷ୍ଟେଲ୍ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ସାହ ପରିଲିକ୍ଷିତ ହୋଇଥିଲା୤ ଦେବାଶ୍ରମ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍ ଓନର୍ସ ୱେଲ୍ଫେୟାର ସୋସାଇଟର ସଭାପତି ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ଶିବିରରେ ଅନୁଷ୍ଠାନର ସଦସ୍ୟ ନୀଳମାଧବ ପାଣି,ସ୍ମୃତି କୁମାର ବୋଷ,ରାଜକିଶୋର ମିଶ୍ର,ସତ୍ୟପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର,ବଳରାମ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ରକ୍ତଦାତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ ୤ ସେହିପରି ସ୍ପୋର୍ଟସ କ୍ଲବ୍ ଓ କଲଚରାଲ୍ କ୍ଲବ୍ ତରଫରୁ ନିଗମାନନ୍ଦ ପାତ୍ର,ଅମ୍ଳାନ ମିଶ୍ର,ଅଞ୍ଜନ ନାୟକ,ଦେବେନ୍ ମିଶ୍ର,ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ବିଶ୍ବାଳ,ଆକବର୍ ଅଲ୍ଲୀଖାନ୍ ପ୍ରମୁଖ ଶିବିର ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ୤ ବିଏମ୍ସି ରକ୍ତଭଣ୍ଡାର ଓ ଆମ ଓଡ଼ିଶାର କର୍ମକର୍ତାମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ୤
ସତ୍ବ ଅଧିକାର © ୨୦୧୬, ଆମ ଓଡ଼ିଶା   ଗୁରୁତ୍ବପୁର୍ଣ୍ଣ ୱବସାଇଟ୍   |   ଘୋଷଣାନାମା  |   ସର୍ତ୍ତାବଳୀ   |   ଲଗ୍‌ଇନ୍
ୱେବସାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଓ ପରିଚାଳନା : ବାଟୋଇ ସିଷ୍ଟ୍ମସ୍ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଲିମିଟେଡ୍   |